Pilates Sekiz, insanın önce sağlık sonra fiziken yeniden dönüşüme desteği ile beyaz duvarlar, parke zeminler, butik mimarisi, yeşil aksesuarlar, dinginlik veren müzikleri, sıcak kahve, sağlıklı içeçek ikramları ile son derece sade ve modern bir stüdyodur.

Pilates Sekiz ’deki tüm eğitmenler, özellikle Pilates egzersizlerine klasik ve modern bir yaklaşım kullanarak, danışanlarının duruşunu, esnekliğini, sıkılaşmasını, omurga ağırlarını iyileştirmeye, postür bozukluklarını düzeltmeye, stresini azaltmaya ve istemiş oldukları sağlıklı dönüşümü gerçekleştirmek için ihtiyaçları olan destek ve motivasyonu sağlarlar.

Pilates Sekiz ’de Klasik ve Çağdaş pilates çalışmalarını benimsemiştir. Klasik Pilates, Joseph Pilates’in çalışmalarını mümkün olduğunca danışanlarına uygulayan aynı zamanda Çağdaş Pilates’in orijinal özgürlükleri ile bedeni bir uyum içinde birleştirir.

İstanbul Kadiköy ilçesinin Göztepe semtinin merkezi konumda olan Pilates Sekiz 2023 yılı itibari ile sağlıklı yaşam felsefesini benimsemiş ve sağlıklı yaşamak isteyenlere yardımcı olmak adına kapılarını açmıştır.

Pilates Sekiz Studio

İstanbul / Göztepe

0501 332 75 72

Birebir Eğitmen ile sağlığınız için Aletli Pilates yapın!

Reformer pilates ve uygun beslenme programı ile hem zayıflama hem de sıkılaşma yaşayabilirsiniz. Aletli pilates kişinin sorunlu bölgelerine yoğunlaşabilmesini yani bölgesel çalışabilmesini sağlar. İncelmek istediğiniz bölge üzerinde sıkı bir çalışma yaparak forma girebilirsiniz.

Ücretsiz Danışın!

Bizi Arayın!

0531 332 75 72